مزیت های رفتن به مهدکودک

شاید بیشتر آدم ها با شنیدن اسم مهد کودک به یاد خانواده هایی می فتند که والدین آن ها کارمند هستند و برای اینکه بچه ها تنها نباشند و کسی از آن ها مراقبت کند بچه ها را به مهد کودک می سپارند که صرفا چند ساعتی را تنها نباشند.

شاید در گذشته نقش مهد کودک بیشتر در راستا بوده باشد، اما امروزه تلاش خانواده ها و جامعه برای هرچه بهتر شدن سواد و بالا بردن توانایی بچه ها است پس بدین منظور نه تنها خانواده های کارمند بلکه کسانی که از نعمت مادر در تمام روز برخوردار هستند هم از این موضوع استفاده می کنند تا بچه هایشان با آخرین علوم و هنرهای روز آشنا شوند. این موضوع نه تنها آشنایی بچه ها را به دنبال دارد بلکه در این میان استعدادهای بالقوه بود و تا آن زمان الفعل نشده شکوفا می شود و حتما در زندگی بچه ها نقش اساسی خواهدداشت.

در مهد کودک طبق برنامه ریزی زیر نظر مدیر آموزشی و آموزش هایی برای بچه ها در سنین مختلف در نظر گرفته می شود که این آموزش ها ،آموزش ها علمی و استاندارد هستند که هدف دار برای دوره های مختلف سنی طراحی می شود و بچه ها از سنین پایین علوم پایه وهنرهای مختلف آشنا می شوند.

یکی دیگر از مزیت های مهد کودک اجتماعی شدن بچه هاس از آنجایی که بهترین دوران برای یادگیری آداب همان دوران کودکی است و هنگامی که بچه ها در محیط صمیمانه و حمایتی مهد کودک باشند با احساس امنیتی که در آن ها به وجود می آید می تواند رفتارهای کودک در آداب معاشرت و اجتماعی شدن کودکان به شکل علمی کارکرد و در نهایت انسان های موفق تری را تحویل اجتماع داد.

دیگر مزیت مهد کودک آماده شدن بچه ها برای مدرسه از سنین نزدیک به مدرسه .

والدین برای بچه ها از مدرسه توصیفاتی را ارائه می دهند که بچه با ان تعریف در ذهن خود تصویر سازی می کنند که حتما برایشان گنگ و تاریک خواهد بود که با رفتن به مهد کودک این تاریکی ها تا حد زیادی روشن خواهد شد و کودکان می توانند تصویر سازی  روشن تری از مدرسه داشته باشند و گاهی بچه های وابسته که از دوری و جدایی از خانواده هراسان دارند در محیط شاد و امن مهد کودک از وابستگی شان کمتر می شود و آمادگی بیشتری برای مدرسه رفتن پیدا می کنند.

در مهدکودک ،کودکان با نظم و ترتیب آشنا می شوند و یاد می گیرند که برای انجام هر کاری باید برنامه ریزی داشته باشند و مسئولیت کارهای خو د را بپزیرند . وظایف مربوط به خود را خودشان انجام دهند.

مهد کودک قند عسل با داشتن محیط شاد و مناسب و برخورداری از مربیان با تجربه و تحصیلکردهو همچنین با سال ها در امر مدیریت آموزشی مهد کودک این نوید را به والدین عزیز می دهد که کودکانشان درقند عسل ایمن و شاد خواهند بود و با آخرین علوم و آموزش های روز و استاندارد آشنا شوند و مطمئن به پیشرفت عزیزان دلبندشان باشند.

 

مشاهده بهترین مهدکودک سعادت آباد 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *